אירועים

events

אירועים

קרובים

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים עתידיים

אירועי

עבר

אירועי עבר

קפמיניסטי אפריל

האירועים רודפים זה את זה, דוהרים כמו סוסים במקביל. מלחמה מתמשכת, בחירות, ועוד. אנחנו מזמינות אתכן לעצור קמעה, להתכנס יחד לשיחות מעוררות על העכשיו ועל ההלאה, על כיצד משפיעים האירועים הללו על חיינו ועל העשייה הפמיניסטית שלנו. וכמו תמיד, עם קפה טוב ומאפה חמים.
2024-04-10
8.30-10.30
בית הקפה בתיאטרון ירושלים, רחוב מרכוס 20, קומה 2
קפמיניסטי אפריל

שולחן עגול

בואו לדבר על בחירות בצל המלחמה ולתכנן איך לפעול יחד
2023-12-19
8:30-10:30
בית רשות הרבים
שולחן עגול

מפגש ושיח לציון יום המאבק הבין לאומי באלימות כלפי נשים 2023

בחוץ: מלחמה על הבית. בבית: מלחמה על החיים.
קולך ומכון קיברשטיין מזמינות אתכן למפגש ושיח לציון יום המאבק הבין לאומי באלימות כלפי נשים 2023.
2023-11-28
8:30-10:30
בית רשות הרבים
מפגש ושיח לציון יום המאבק הבין לאומי באלימות כלפי נשים 2023
נשים יושבות באירוע קפמינסטי

קפמיניסטי

קפמיניסטי נחמה בעת מלחמה. על כוח החיבוק וחשיבות השמעת הקול. היה טוב כל כך להיפגש, לשמוע על העשייה החשובה של הנשים סביב השולחן: נשות החמ"ל האזרחי הירושלמי, מנהלות ארגוני נשים בירושלים, פעילות, מתתנדבות ונשות עסקים. כולן רותמות את הידע והניסיון שלהן בימים קשים אלה. היו הרבה חמלה ורוך בחדר. וגם תסכול. תסכול מכך שנשים אינן נמצאות סביב שולחנות קבלת ההחלטות, אינן נראות מספיק באולפני הטלוויזיה, ואינן מקבלות די הכרה ציבורית על התרומה הכבירה שלהן. הרבה רעיונות טובים עלו סביב השולחן, וגם נשארנו עם הרבה טעם של עוד. ועם התחייבות להוקיר ולשים זרקור על העשייה החיונית של נשים בעיר בעת הזו.
2023-11-14
בחמל הירושלמי, בצלאל ארכיטטקטורה
קפמיניסטי

כנס לדעת הראשון

מזמינות אותך להירשם בקישור להרשמה המוקדמת, לקבלת זימון במייל ולעדכונים נוספים! https://wkf.ms/46hns2h
2023-10-12
09:00-14:00
סינימטק ירושלים
כנס לדעת
נשים יושבות במעגל באירוע קפמינסטי

קפמניסטי

ביום שישי קיימנו את המפגש החודשי שלנו, ה״קפמינסטי״ במתכונת מיוחדת. שמחנו לארח את מלינדה ג׳ונס מייסדת ויו״ר מכון קיברשטיין לשיחה פתוחה על נשים בירושלים.
2023-06-09
סטודיו משלך
קפמניסטי

מפגש של צוותי עבודה

זה הזמן להשפיע על מועצת עיר (יותר) שוויונית
09:00-12:00
מפגש של צוותי עבודה
הרצאה מול כל קבוצת הנשים בכנס מעלות הילוך

כנס מעלות הילוך!

מפגש עבודה של משפיעות ירושלמיות בנושא הבחירות לראשות ומועצת העיר שיתקיימו בסוף אוקטובר השנה. המטרה היא לרתום את החוכמה, הניסיון והמחויבות של כולנו כדי להגדיל באופן משמעותי את מספר חברות מועצת העיר. כי מגיע לנשים בירושלים, מכל הקהילות בעיר, ייצוג הולם ושוויוני יותר.
האב בגן הבוטני
כנס מעלות הילוך!
מועצת העי

באות לעבוד!

מעלות הילוך! זה הזמן שלנו להשפיע על מועצת עיר (יותר) שוויונית אפשר בכלל להשפיע? כן!
כל אחת יכולה להשפיע!
10:00-14:00
האב בגן הבוטני
באות לעבוד!

The Time Has Come to Make a Difference

With the Van Leer Institute A meeting of minds of influential Jerusalem women to share ideas on how to change the constituency of the City Council after the November elections. This event is by invitation only and participants will think strategically about how to overcome the obstacles towards greater representation of women at the city level.
The Time Has Come to Make a Difference

“Portrait”

Winner of the Best Documentary film at the Haifa Film Festival, 2021. In honour of International Women’s Day, we are partnering with Women Wage Peace to screen the movie and meet the subject of this harrowing and thought-provoking film, Kifaya Ayati, interviewed by Peta Jones Pellach. (The film is in Arabic and Hebrew, with Hebrew sub-titles). To receive a code for discounted tickets: Sue 052 – 238 4818
2023-02-27
6:00 pm
Jerusalem Cinematheque
“Portrait”

הקרנת הסרט ״דיוקן״

לקראת יום האישה הבינלאומי נשים עושות שלום, מכון קיברשטיין וסינמטק ירושלים מזמינים להקרנת הסרט ״דיוקן״. בתום ההקרנה תתקיים שיחה בנושא ״ממשבר לצמיחה ואקטיביזם״ עם כיפאיה עיאיטי, גיבורת הסרט וחברה בנשים עושות שלום, ובהנחיית פיטה פלח. מספר המקומות מוגבל, מהרו והזמינו כרטיסים! אפשר לקבל קוד קופון להנחה אצל סו, טל' 052-2384818.
2023-02-27
18:00-20:30
סינמטק ירושלים
הקרנת הסרט ״דיוקן״

מפגש מוחות

מפגש מוחות והנעה של ירושלמיות.ים משפיעות.ים ויצירת קבוצות עבודה לקראת הבחירות לעיריית ירושלים. למידה משותפת, פאנל מומחיות, סיעור מוחות אסטרטגי סביב שולחנות עגולים וארוחת צהריים.
מפגש סגור
מפגש מוחות
מפגש קפמינסטי

קפמניסטי

בימי שלישי מתכנסות פמיניסטיות ירושלמיות בבית קפה ירושלמי, להיכרות, חיבורים, חיזוק רשתות וחשיבה משותפת על מיזמים שיחזקו את ההשפעה של נשים בעיר. המטרה שלנו היא להרחיב ולחזק את רשת משפיעות ירושלמיות, לשמוע על הצרכים, השאיפות והתוכניות לעתיד של חברות הרשת ולהעניק תמיכה ופרגון, לצד קפה טוב ומאפה מפנק.
2022-11-22
8:30-10:30
עדניה – בית קפה במשתלת הגן הבוטני, ירושלים
קפמניסטי
נשים יושבות ליד שולחון ומוחאות כפיים

פרס קיברשטיין 2022

החל משנת 2021 מוענק פרס קיברשטיין לפעילות ומנהיגות על תרומתן המשמעותית לשדה הפמיניסטי בירושלים, ואשר העשייה, המחויבות וההישגים שלהן מהווים מקור להשראה ומודל לחיקוי. הפרס נועד להוקיר הן את פועלן של הענקיות שעל כתפיהן אנו ניצבות, והן את פועלן של נשים התורמות כיום לחדשנות וצמיחה בשדה הפמיניסטי בירושלים.
2022-09-14
17:00
מסעדת מונטיפיורי, ירושלים
פרס קיברשטיין 2022

מזרחה מכאן

רשתות הן מתנה שממשיכה לתת. אחרי שאירחנו את יהודית אופנהיימר, מנכ"לית עמותת עיר עמים במפגש "עולות לרשת" בנושא נשים, שלום וביטחון, החלטנו לצרף כוחות ולשתף פעולה סביב קורס ייחודי לנשים ממערב וממזרח העיר שנועד להעמיק את הידע וההבנה שלנו על חייהן של נשים פלסטיניות במזרח העיר דרך עדשה מגדרית. השותפות באה לידי ביטוי מהרגע הראשון: תכנון הקורס ופיתוח התכנים, גיוס המשתתפות והנחיית המפגשים. בתום הקורס, הגישו הבוגרות הצעות לפרויקטים שנועדו לחזק את הקשרים בין נשים ממערב וממזרח העיר ולתת מענה לצרכים חשובים של נשים במזרח ירושלים, כגון שיעורי עברית, תמיכה בנערות בסיכון ועוד.
מזרחה מכאן
עולות לרשת

עולות לרשת

אנחנו יודעות כיום עד כמה משבר הקורונה השפיע וממשיך להשפיע על נשים במגוון תחומים: תעסוקה ופרנסה, אלימות, התמודדות עם לחצים בבית ובמשפחה במהלך סגרים ממושכים והשבתת מערכת החינוך. אבל לנו היה ברור מהרגע הראשון שאנו חייבות ליצור מרחב מטיב ותומך לפעילות ירושלמיות ולהמשיך ולבנות קשרים וחיבורים דווקא בזמן המשבר. לכן, יזמנו ועלינו לאוויר עם סדרת מפגשי זום. פתחנו בערב מצחיק-מריר עם שרון מייבסקי הנפלאה, שוחחנו עם פרופ' נעמי חזן על נשים ופוליטיקה, ואירחנו משפיעות ירושלמיות – שירלי אברמי, דינה שלו וריהאם ג'אבר – שסיפרו לנו על האופן בו משפיע משבר הקורונה על נשים בירושלים.
עולות לרשת

כנס לימוד אנגליה

בדצמבר 2019 השתתפנו בכנס LIMMUD UK בבירמינגהאם, המפגיש מדי שנה אלפי א.נשים מרחבי אנגליה והעולם. זו הייתה בעבורנו הזדמנות לספר את הסיפור של ירושלים ושל פמיניזם בישראל דרך העיניים שלנו ולחלוק עם משתתפי.ות הכנס את הידע והניסיון שלנו במגוון נושאים: סטוריטלינג, נשים ביהדות ובמפגשים בין-דתיים, נשים, שלום וביטחון ועוד.
כנס לימוד אנגליה
מפגשי התייעצות

מפגשי התייעצות

כשיצאנו לדרך, הדבר הראשון שעשינו היה לכנס כ-60 נשים מובילות ומשפיעות בשדה הפמיניסטי – מובילות ארגונים, נשות תקשורת, אקדמיה, משפט ופילנתרופיה – מכל רחבי הארץ וממגוון רחב של קהילות. המפגשים הללו התקיימו ברוח ערך הליבה המוביל אותנו "חוכמת ההמונות", המחויבות להוקיר את נכסי הידע, המומחיוות והראייה הרחבה של נשים מהשדה הפמיניסטי.
מפגשי התייעצות
מתוך אירוע פרס קיברשטיין

אות מכון קיברשטיין לנשים פורצות דרך

חיכינו כמעט שנתיים והנה זה קורה! מפגש פנים אל פנים של רשת משפיעות ירושלמיות! ולא סתם מפגש, אלא חגיגה של הוקרה והיכרות, חיבורים וסיפורים. בתוכנית: הענקת אות מכון קיברשטיין לנשים וארגונים פורצי דרך בעיר, משחקי נטוורקינג, דוכני צילום וסטוריטלינג, וכמובן, אוכל טוב, מוזיקה לנשמה וחברה משובחת.
2021-09-26
15:30-18:00
בית קהילת שיר חדש
אות מכון קיברשטיין לנשים פורצות דרך
בוחרים בנבחרות

יום צילום למועמדות לבחירות למנהלים הקהילתיים

מרימות למתמודדות! יום צילומים למועמדות להנהלות המינהלים הקהילתיים עם הצלמת הנפלאה אביגיל פיפרנו-באר, תמונות טובות הן מרכיב חשוב בקמפיין מוצלח.
2021-06-29
בית הנסן
יום צילום למועמדות לבחירות למנהלים הקהילתיים